Bezpieczne przewozy do Anglii


Przewozy Anglia - Polska

i busy na trasie powrotnej Polska - Anglia

Tapu-Trans to nie tylko przewozy czy busy - to pewność bezpiecznego dotarcia do celu.

Wybierając nasze busy kursujące na trasie Anglia – Polska oraz Polska - Anglia dojedziecie Państwo w pełni bezpiecznie oraz w niezwykle komfortowych warunkach. Posiadane przez nas pojazdy są poddawane regularnym badaniom technicznym w sprawdzonych i rzetelnych stacjach diagnostycznych. Dzięki temu możecie mieć Państwo pewność, że każdy nasz bus do Anglii oraz z Anglii do Polski to gwarancja bezpiecznego i punktualnego dotarcia pod wskazany adres.

Zrezygnowanie z jazdy samochodem we własnym zakresie oraz wybranie alternatywnych rozwiązań jakimi są nasze busy z Anglii do Polski oraz bus do Anglii pozwoli Państwu zaoszczędzić na kosztach podróży. Dlatego też, chociażby ze względów finansowych warto skorzystać z naszej oferty, gdyż cena paliwa w przypadku jazdy samochodem na trasie Anglia – Polska, czy odwrotnie- Polska – Anglia z pewnością będzie wyższa niż podróż busem. Co więcej, każdy posiadany przez nas bus jadący do i z Anglii do Polski jest wyposażony w klimatyzację, regulowane fotele oraz odbiornik telewizyjny. Dzięki temu, w trakcie pokonywania długich kilometrów będziecie mogli Państwo cieszyć się komfortem podróży oraz miłym spędzeniem czasu na oglądaniu ciekawego filmu.

Transport Tapu- Trans busami z Polski do Anglii oraz z przewozy Anglia - Polska to gwarancja wygody i bezpieczeństwa.

Wybierając naszą ofertę, zyskujecie Państwo wiele korzyści. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, cechą znamienną naszych busów jest bogate wyposażenie. Każdy bus kursujący na trasie Polska - Anglia oraz Anglia-Polska jest klimatyzowany. Walory klimatyzacji z pewnością dostrzeże niejedna osoba, która pokonywała długą trasę w trakcie upalnych dni. Przyjemny chłód w okresie letnim z pewnością wpłynie na poprawę samopoczucia na przewozy do Anglii lub z Anglii do Polski. Regulowane fotele, które można w każdej chwili dostosować do wybranej przez siebie pozycji to kolejna zaleta naszych pojazdów, a doskonałym sposobem na walkę z nudą okaże się projekcja filmu.

Naszym atutem jest wykwalifikowana i doświadczona kadra pracowników. Kompletując załogę kierowców naszych busów, wybraliśmy jedynie takie osoby, które wyróżniają się wysoką kulturą osobistą oraz perfekcyjną znajomością dróg na trasie Polska - Anglia i zasad bezpieczeństwa w trakcie jazdy busem. Dbamy o to, aby nasi kierowcy przed każdym kursem z Polski do Anglii i odwrotnie byli wypoczęci oraz zawsze posiadali aktualne badania psychotechniczne. Pokonywanie długich kilometrów pod opieką takich osób jest gwarancją bezpiecznego dotarcia do celu.

Pod względem obsługiwanych tras jesteśmy elastyczni. W praktyce oznacza to możliwość odbioru osób lub paczek ze wskazanego przez Państwa wcześniej adresu w Anglii i Polsce. Wystarczy do nas zadzwonić i poinformować o takiej potrzebie. Sytuacja prezentuje się analogicznie w przypadku zawiezienia pod wskazane miejsce zamieszkania lub jakiekolwiek inne, które Państwo określicie.

Poza przewozami osobowymi, domeną naszej firmy jest także transport paczek, samochodów oraz motocykli. W kwestii transportu towarowego możecie Państwo nam w pełni zaufać. Pracujący dla nas kierowcy to osoby godne zaufania, które traktują swoją prace poważnie i z należytym szacunkiem. Dbają oni o bezpieczeństwo ładunków i na bieżąco monitorują ich stan techniczny. Dzięki temu nasi Klienci mogą mieć pewność, że każda paczka dotrze pod wskazany adres bez najmniejszych uszkodzeń.

W sytuacji, gdy planujecie Państwo wyjazd do Anglii czy Polski z rodziną lub w gronie przyjaciół, przygotowaliśmy dla Was ofertę przewozów grup zorganizowanych. Decydując się na wynajęcie busa z kierowcą, dostosowujemy przebieg trasy do Państwa potrzeb.

Nasi stali Klienci mogą liczyć na liczne promocje i upusty. Jeśli zdecydujecie się Państwo korzystać z naszych usług regularnie, co dziesiąty przejazd busem z Anglii do Polski i z Polski do Anglii realizujemy dla Was całkowicie za darmo. Ponadto, każdy podróżny jest ubezpieczony w sprawdzonej i rzetelnej firmie ubezpieczeniowej.

Jeżeli tak skonstruowana oferta wzbudza Państwa zainteresowanie, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy dzwonić lub pisać na adres mailowy.

Zapraszamy w bezpieczną i komfortową podróż. Jesteśmy przekonani, że nasze busy do Anglii oraz busy z Anglii do Polski będą gwarancją zadowolenia.