Bezpieczne przewozy do Anglii


Tapu-Trans - z nami bezpiecznie dojedziesz do celu.

Zachęcamy wszystkie osoby, których celem podróży jest Dania bądź pragną one przyjechać z tego kraju do Polski, do poznania specjalnie przygotowanej przez nas oferty. Jesteśmy firmą przewozową, która realizuje przejazdy na trasie Dania - Polska oraz Polska - Dania. Posiadamy niezawodną flotę pojazdów, a nasze busy zawsze wyróżnia nienaganny stan techniczny. Każdy bus przechodzi regularne badania kontrolne w stacjach diagnostycznych. Dzięki temu podróżni mogą mieć pewność, że dotrą na miejsce o czasie, a co najważniejsze - w pełni bezpiecznie.

Podróż busem jest doskonałą alternatywą dla jazdy samochodem. Należy tutaj mieć na uwadze przede wszystkim względy finansowe. Wybierając busy jako środek transportu oszczędzimy na koszcie podróży. Cena jaką we własnym zakresie trzeba by było zapłacić za paliwo na tak długiej trasie z pewnością przekroczy wartość zakupionej usługi w naszej firmie. Co więcej, podejmując decyzję o skorzystaniu z naszej oferty, zyskujecie Państwo wiele innych korzyści.

Busy do Danii i z Danii do Polski - gwarancja komfortu i bezpieczeństwa.

Każda osoba, która zdecyduje się na podróż z Tapu-Trans zostanie ubezpieczona w sprawdzonej i dobrej firmie ubezpieczeniowej. Z pewnością wpłynie to na zwiększenie poczucia komfortu w trakcie podróży. Co więcej, każdy bus do Danii jest klimatyzowany, a jego stałym wyposażeniem są wygodne fotele, które w każdej chwili można regulować do wybranej przez siebie pozycji. Aby zapewnić możliwość zrelaksowania się w trakcie jazdy, w naszych pojazdach zainstalowano TV. Projekcja interesujących filmów niewątpliwie będzie dobrym lekarstwem na ewentualne znużenie długą wyprawą. Nad bezpieczeństwem jazdy będą czuwać kompetentni, cechujący się wysoką kulturą osobistą kierowcy, którzy zapewnią Państwu miłą obsługę oraz dowóz na czas. Kadra naszych pracowników to doświadczony zespół osób, którzy regularnie przechodzą badania psychotechniczne, doskonale znają trasy oraz zasady bezpieczeństwa w trakcie kierowania pojazdem. Przed każdym kursem są oni wypoczęci oraz gotowi do tego, by dowieźć naszych Klientów do celu w pełni bezpiecznie. Atutem naszej oferty jest także elastyczność trasy. Wybierając nasz bus do Danii oraz w relacji Dania - Polska możecie Państwo liczyć na to, że kierowca odbierze Was z samego miejsca zamieszkania lub z każdego innego, które wskażecie. Wystarczy do nas wcześniej zadzwonić i ustalić taką możliwość.

W ramach naszych usług, stałą propozycją firmy jest również transport paczek, a także samochodów oraz motocykli. Dlatego też, jeśli szukacie Państwo firmy, która bezpiecznie dowiezie przygotowany przez Was ładunek na obsługiwanej przez nas trasie, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Kierowcy obsługujący busy Dania - Polska oraz Polska - Dania zabiorą Wasze paczki oraz dostarczą na podany adres. Jeśli natomiast planujecie Państwo wyjazd do Danii z przyjaciółmi lub z rodziną, możecie skorzystać z naszej oferty przygotowanej dla grup zorganizowanych. W tym zakresie proponujemy Wam wynajęcie busa z kierowcą. Aby podziękować naszym Klientom za stałą współpracę, przygotowaliśmy dla nich atrakcyjną promocję. Każda osoba, która zdecyduje się regularnie korzystać z naszych usług, każdy co dziesiąty przejazd będzie miała gratis.

Mamy nadzieję, że tak skonstruowana oferta zachęci Państwa do skorzystania z naszych usług. Informujemy, że bus Polska - Dania wyjeżdża z kraju w piątki, natomiast bus Dania - Polska w niedzielę. Celem ustalenie szczegółów, prosimy o kontakt telefoniczny. Numery telefonów znajdują się w zakładce Kontakt.