Bezpieczne przewozy do Anglii


CO NAS WYRÓŻNIA

Interesują Państwa usługi profesjonalnej i rzetelnej firmy transportowej?

Poznajcie powody, dla których warto skorzystać z naszej oferty!

Jako firma transportowa, dla której najważniejszym celem jest satysfakcja Klientów, od początku naszej działalności kierujemy się troską o potrzeby i oczekiwania naszych zleceniodawców względem wysokiej jakości świadczonych usług.

Realizując każde pojedyncze zlecenie, dokładamy wszelkich starań, aby wyznacznikiem naszego profesjonalizmu były następujące czynniki:

Bezpieczeństwo

Dysponujemy niezawodną flotą pojazdów, która regularnie poddawana jest badaniom technicznym w sprawdzonych i rzetelnych stacjach diagnostycznych. Dzięki temu mamy pewność, że nasze busy pokonają długą trasę bez najmniejszych problemów. Tym samym, nasi Klienci mają gwarancję bezpiecznego dotarcia do celu.

Komfort

Każdy nasz bus wyposażony został w klimatyzację, regulowane fotele oraz telewizję. Klimatyzowany pojazd pozwoli Państwu poczuć się komfortowo nawet w najbardziej upalne dni. Wygodny fotel z regulacją do wybranej przez siebie pozycji oraz możliwość obejrzenia ciekawego filmu w podróży z pewnością pomoże naszym Klientom w pełni zrelaksować się w czasie podróży.

Profesjonalna obsługa

Nad bezpieczeństwem w trakcie podróży czuwają doświadczeni i wykwalifikowani kierowcy. Każda z osób, którą powołaliśmy do kierowania naszymi busami posiada aktualne badania psychotechniczne. Zatrudniamy personel, który doskonale zna zasady bezpieczeństwa na drogach oraz odznacza się wyśmienitą znajomością obsługiwanych tras. Ufamy swoim kierowcom, którzy szanując swoją pracę, przed każdym wyjazdem w długą trasę są wypoczęci.

Atrakcyjne ceny

Każda osoba, która zdecyduje się skorzystać z naszych usług może mieć pewność, że dowieziemy ją pod wskazany adres nie tylko w pełni bezpiecznie, ale również po bardzo korzystnej cenie. Opracowany przez nas koszt przewozu osób i paczek kształtuje się na bardzo przyzwoitym i racjonalnym poziomie. Co więcej, dla stałych Klientów przygotowaliśmy specjalną promocję, która przewiduje co dziesiąty kurs gratis. Dlatego też warto skorzystać z okazji i zamiast jazdy samochodem we własnym zakresie, zaoszczędzić na kosztach paliwa i wybrać się w podróż z naszą firmą.