Bezpieczne przewozy do Anglii


Przewóz osób do Anglii oraz z Anglii do Polski. Zapewniamy komfortową podróż wygodnymi i niezawodnymi busami.

Jako firma transportowa dokładamy wszelkich starań, aby proponowana oferta obejmująca przewozy Polska – Anglia oraz Anglia – Polska była wyznacznikiem maksymalnego zadowolenia naszych Klientów oraz spełniała ich oczekiwania względem kompleksowości usług oraz rzetelności ich realizacji. Dlatego też, w ramach naszej działalności możecie Państwo liczyć na profesjonalny przewóz osób do Anglii, w tym grup zorganizowanych, a także transport paczek, samochodów oraz motocykli.

Oferowane przez nas przewozy do Anglii są w pełni bezpieczne. Stanowią one wyznacznik komfortu podróży oraz pewnego dotarcia do celu. Dysponujemy niezawodną, doskonale wyposażoną flotą pojazdów, która jest obsługiwana przez doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców. Każdy posiadany przez nas bus regularnie odwiedza stacje diagnostyczne i przed każdym przewozem do Anglii lub z Anglii do Polski jest poddawany rzetelnym kontrolom technicznym. Dzięki temu mamy pewność, że wybierając się w podróż do krajów europejskich, nasze busy nie zawiodą nas na drodze. Monitorując na bieżąco stan techniczny pojazdów, korzystamy z usług tylko i wyłącznie profesjonalnych firm zajmujących się diagnostyką. Takie podejście pozwala nam być spokojnymi w trakcie pokonywania długich kilometrów. Zwłaszcza, gdy realizując przewozy z Anglii do Polski, wracamy z długiej trasy do kraju.

Bezpieczne przewozy do Anglii oraz na trasie Anglia - Polska

Busy, którymi oferujemy przewóz osób do Anglii i z Anglii do Polski wyposażone są w klimatyzację, regulowane fotele oraz telewizję. Udogodnienia te z pewnością umilą Państwu podróż i sprawią, że będzie ona wygodna. Nad bezpieczeństwem w trakcie jazdy czuwają zawsze wypoczęci kierowcy, których wyróżnia wysoka kultura osobista. Nasi pracownicy regularnie przechodzą badania psychotechniczne. Kompletując nasz personel, wybieramy jedynie doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców. Tym samym, nasi Klienci mogą mieć pewność bezpiecznego dotarcia pod wskazany adres.

Atutem naszej firmy oferującej przewozy Polska – Anglia oraz Anglia – Polska jest indywidualne podejście do potrzeb naszych Klientów. Dostosowujemy usługi do Państwa oczekiwań, dlatego też jeśli zajdzie taka potrzeba i poinformujecie nas o tym wcześniej, kierowca odbierze Was lub przygotowaną paczkę z konkretnie wskazanego przez Państwa miejsca.

Świadczymy także usługi wynajęcia busa z kierowcą. Ofertę tego rodzaju kierujemy m.in. do klientów, których interesują przewozy do Anglii w gronie rodziny lub przyjaciół. Prosimy skontaktować się z nami w celu ustalenia szczegółów zlecenia, a przygotujemy dla Państwa korzystną ofertę na zorganizowany przewóz osób do Anglii.

Decydując się na podróż z Tapu-Trans, otrzymujecie Państwo gwarancję atrakcyjnej ceny oraz ubezpieczenie w trakcie jazdy busem. Przypominamy również, że dla naszych stałych Klientów przewidujemy wyśmienitą promocję – co dziesiąty przewóz do Anglii lub z Anglii do Polski gratis!

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług i zapraszamy do kontaktu.

W naszej profesji wyznajemy trzy główne zasady. Są to:

  • Bezpieczeństwo naszych Klientów

Aby zapewnić Państwu bezpieczne dotarcie do celu, każdy z posiadanych przez nas busów charakteryzuje się nienagannym stanem technicznym. Pojazdy te są regularnie monitorowane w stacjach diagnostycznych, które sprawdzają stan ogumienia, hamulców itp. Dzięki temu możemy mieć pewność, że w trakcie jazdy nie dojdzie do żadnych nieoczekiwanych awarii. Nad bezpieczeństwem w trakcie jazdy czuwają doświadczeni i wykwalifikowani kierowcy, którzy są zawsze wypoczęci przed podróżą. Nasza kadra pracowników cechuje się wysoką kulturą osobistą oraz miłą aparycją.

  • Komfort w podróży.

Każdy nasz bus posiada klimatyzację, TV oraz regulowane fotele. Dzięki temu, nasi Klienci mogą liczyć na wygodę oraz relaks w podróży. Ciekawy film z pewnością będzie doskonałym sposobem na nudę w trakcie długiej jazdy, a możliwość dostosowania pozycji siedzisk do własnych potrzeb niewątpliwie wpłynie na komfortowe ułożenie się w fotelu. Jeśli do tego wszystkiego dodamy miłą obsługę, którą zajmą się nasi kierowcy, wówczas otrzymamy receptę na komfortową i bezpieczną podróż do Anglii.

  • Atrakcyjna cena.

Priorytetem Tapu-Trans jest satysfakcja Klientów. W tym aspekcie nie mogliśmy pominąć kwestii dotyczącej kosztu naszych usług. Dlatego też nie stosujemy wygórowanej polityki cenowej. Uważamy, że zadowolony Klient to podstawa dobrze prosperującej i profesjonalnej firmy przewozowej. Organizowane przez nas wyjazdy do Anglii nie są drogie, a co więcej, każdy kto zdecyduje się korzystać z naszych usług regularnie, będzie mógł co dziesiąty kurs odbyć zupełnie za darmo. W tym miejscu pragniemy zaznaczyć, że ubezpieczamy dodatkowo naszych podróżnych w renomowanym i sprawdzonym towarzystwie ubezpieczeniowym.