Bezpieczne przewozy do Anglii


Tapu-Trans - profesjonalne usługi przewozowe.

Transport Polska - Dania oraz Dania - Polska. Przewozy osobowe oraz towarowe.

Nasza kluczowa oferta obejmuje przejazdy osób indywidualnych, grup zorganizowanych, a także przewóz paczek oraz innego rodzaju przesyłek. W ramach naszej działalności realizujemy również transport samochodów i motocykli. Wyznacznikiem jakości naszych usług jest indywidualne podejście do Klienta, dlatego też jesteśmy w stanie dostosować naszą ofertę do potrzeb i oczekiwań naszych zleceniodawców.

Osobowy lub towarowy transport do Danii, a także w relacji powrotnej obsługujemy przy pomocy niezawodnej oraz bogato wyposażonej floty pojazdów. Nasze busy poddajemy regularnym badaniom technicznym w stacjach diagnostycznych. Dzięki temu możemy mieć pewność, że przed każdą trasą są one sprawne oraz gotowe do bezproblemowego pokonywania długich kilometrów. Każdy bus posiada klimatyzację, która sprawuje się wyśmienicie zwłaszcza podczas sezonu letniego. Udogodnieniem są także regulowane fotele, które można dostosować względem wygodnej pozycji. Aby ograniczyć ewentualność znużenia podróżą, nasze pojazdy zostały wyposażone w telewizję, która z pewnością umili Państwu czas spędzony w drodze.

W spokojną i bezpieczną podróż zabiorą Państwa doświadczeni oraz wykwalifikowani kierowcy, którzy doskonale znają obsługiwane trasy, a także zasady bezpieczeństwa na drogach. Każda osoba, która zostanie przez nas powołana do kierowania busem posiada aktualne badania psychotechniczne. Jako profesjonalna firma przewozowa, dbamy także o to, aby nasi pracownicy byli zawsze wypoczęci przed podjęciem zlecenia. Dzięki temu podróżni mogą mieć pewność bezpiecznego dojechania do celu.

Transport do Danii realizujemy w piątki. Natomiast w relacji Dania - Polska, wyjazdy odbywają się w niedziele. Istnieje możliwość, aby kierowca odebrał Klienta lub przygotowaną przez niego paczkę ze wskazanego wcześniej adresu. W tym celu należy poinformować nas o tym odpowiednio wcześniej, a my dostosujemy trasę do Państwa wytycznych.

W naszej ofercie odnajdziecie Państwo również usługę przewidującą wynajęcie busa z kierowcą. Jest to idealna propozycja dla Wszystkich osób, które pragną przebyć trasę do Danii i z powrotem w gronie rodziny lub przyjaciół. Jeśli planujecie Państwo wyjazd zorganizowany, prosimy skontaktować się z nami w celu ustalenie szczegółów zlecenia oraz określenia planu trasy.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Pragniemy zaznaczyć, że każdy nasz Klient jest na czas podróży ubezpieczony. Ponadto, atutem naszej oferty jest jej korzystna cena. Co więcej, dla naszych stałych zleceniodawców przygotowaliśmy specjalną promocję, która obejmuje co dziesiąty kurs gratis. W ten sposób chcemy Państwu dodatkowo podziękować za regularne odbywanie podróży z Tapu-Trans.